eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20221018 18.10.2022 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20221122 22.11.2022 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20220913 13.09.2022 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20220816 16.08.2022 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Ráđđeviessu - Rådhuset Ovdagottisálla - Formannskapssalen
20220531 31.05.2022 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20220222 22.02.2022 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20211130 30.11.2021 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210519 19.05.2021 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210317 17.03.2021 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210217 17.02.2021 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210113 13.01.2021 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20201112 12.11.2020 Hovedutvalg for helse og omsorg 12:00 Rådhuset Formannskapssalen
20201021 21.10.2020 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20201015 15.10.2020 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20200910 10.09.2020 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20200611 11.06.2020 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20200529 29.05.2020 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Sentrumsbygget
20200514 14.05.2020 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Nettmøte
20200220 20.02.2020 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20191218 18.12.2019 Hovedutvalg for helse og omsorg 12:00 Formannskapssalen
20191113 13.11.2019 Hovedutvalg for helse og omsorg 12:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190906 06.09.2019 Hovedutvalg for helse og omsorg 12:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190626 26.06.2019 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190520 20.05.2019 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:50 Rådhuset Formannskapssalen
20190313 13.03.2019 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190220 20.02.2019 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
20181017 17.10.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannsakpassalen
20180822 22.08.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180514 14.05.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180509 09.05.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180411 11.04.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180221 21.02.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Are Nedrejord Are Nedrejord Høyre (H) Jođiheaddji - Leder are.nedrejord@karasjok.kommune.no 911 49 562 Ikke registrert
Berit Astrid Utsi Berit Astrid Utsi Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Nubbin jođiheaddji - Nestleder berit.astrid.utsi@karasjok.kommune.no 922 06 512 Ikke registrert
Jan Terje Nedrejord Jan Terje Nedrejord Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Miellahtu - Medlem jan.terje.nedrejord@karasjok.kommune.no 941 96 400 Ikke registrert
Kirsten Inger Anti Kirsten Inger Anti Karasjok Senterparti (SP) Miellahtu - Medlem kirsten,inger.anti@karasjok.kommune.no 995 66 722 Ikke registrert
Kenneth Eliassen Kenneth Eliassen Karasjok Senterparti (SP) Miellahtu - Medlem kenneth.eliassen@karasjok.kommune.no 928 82 255 Ikke registrert
Laila Steffensen Laila Steffensen Høyre (H) Várrelahtu - Varamedlem laila.steffensen@karasjok.kommune.no 936 25 444 Ikke registrert
Klemet Ingolf Kildedam Klemet Ingolf Kildedam Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Várrelahtu - Varamedlem klemet.ingolf.kildedam@karasjok.kommune.no 416 63 401 Ikke registrert
Anders Kleppe Anders Kleppe Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Várrelahtu - Varamedlem anders.kleppe@karasjok.kommune.no 408 50 653 Ikke registrert
Berit Anni Grenserud Somby Berit Anni Grenserud Somby Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Várrelahtu - Varamedlem berit.anni.grenserud.somby@karasjok.kommune.no 995 66 727
Ian Alexander Øvregård Ian Alexander Øvregård Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Várrelahtu - Varamedlem ian.alexander.øvregård@karasjok.kommune.no 417 29 608 Ikke registrert
Anna Ragnhild Balto Anna Ragnhild Balto Karasjok Senterparti (SP) Várrelahtu - Varamedlem anna.ragnhild.balto@karasjok.kommune.no 971 47 586 Ikke registrert
Riitta Marjatta Rasmus Riitta Marjatta Rasmus Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Várrelahtu - Varamedlem riitta.marjatta.rasmus@karasjok.kommune.no 951 75 916 Ikke registrert
Roald Isaksen Roald Isaksen Karasjok Senterparti (SP) Várrelahtu - Varamedlem roald.isaksen@karasjok.kommune.no 484 42 249 Ikke registrert
Supatra Kotisen Henriksen Supatra Kotisen Henriksen Karasjok Senterparti (SP) Várrelahtu - Varamedlem suptrahenriksen@gmail.com 984 00 924 Ikke registrert