eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20221010 10.10.2022 Boazodoallolávdegoddi - Reindriftsutvalg 09:00 Rådhuset Møterom 2
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20211213 13.12.2021 Boazodoallolávdegoddi - Reindriftsutvalg 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20211125 25.11.2021 Boazodoallolávdegoddi - Reindriftsutvalg 11:00 Rådhuset Møterom 2
20210624 24.06.2021 Boazodoallolávdegoddi - Reindriftsutvalg 09:00 Rådhuset Formannskapssal
20210610 10.06.2021 Boazodoallolávdegoddi - Reindriftsutvalg 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210511 11.05.2021 Boazodoallolávdegoddi - Reindriftsutvalg 10:00 Sentrumsbygget Møterom 2. etg
20200313 13.03.2020 Boazodoallolávdegoddi - Reindriftsutvalg 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20200205 05.02.2020 Boazodoallolávdegoddi - Reindriftsutvalg 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
John Tor Gaup John Tor Gaup Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Jođiheaddji - Leder john.tor.gaup@karasjok.kommune.no 959 25 433 Ikke registrert
Marit Kirsten Anti Gaup Marit Kirsten Anti Gaup Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Nubbin jođiheaddji - Nestleder mkag@online.no 950 29 397 Ikke registrert
Berit Inger Eira Berit Inger Eira Johttiisámiid listu (JL) Miellahtu - Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lars Persen Gaup Lars Persen Gaup Karasjok Senterparti (SP) Miellahtu - Medlem lars.persen.gaup@karasjok.kommune.no 986 68 640 Ikke registrert
Jovna Ailo Anti Jovna Ailo Anti Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Miellahtu - Medlem jovna.ailo.anti@karasjok.kommune.no 994 40 248 Ikke registrert
Anne Louise Næss Gaup Anne Louise Næss Gaup Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Várrelahtu - Varamedlem luvvi@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Niilas Ivvar Gaup Niilas Ivvar Gaup Johttiisámiid listu (JL) Várrelahtu - Varamedlem Ikke registrert 924 15 561 Ikke registrert
Rasmus Nils Bær Rasmus Nils Bær Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Várrelahtu - Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Inger Anne J. Anti Inger Anne J. Anti Johttiisámiid listu (JL) Várrelahtu - Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torgrim Fredeng Kemi Torgrim Fredeng Kemi Høyre (H) Várrelahtu - Varamedlem torgrim.kemi@karasjok.kommune.no 950 74 668 Ikke registrert
Berit Anita Buljo Anti Berit Anita Buljo Anti Karasjok Senterparti (SP) Várrelahtu - Varamedlem berit.anita.buljo.anti@karasjok.kommune.no 992 68 423 Ikke registrert
Isak Anders Utsi Isak Anders Utsi Karasjok Senterparti (SP) Várrelahtu - Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Kirsten Sara Berit Kirsten Sara Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Várrelahtu - Varamedlem berit.kirsten.sara@karasjok.kommune.no 481 18 771 Ikke registrert
Kirsten Inger Anti Kirsten Inger Anti Karasjok Senterparti (SP) Várrelahtu - Varamedlem kirsten,inger.anti@karasjok.kommune.no 995 66 722 Ikke registrert