eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20220818 18.08.2022 Gielddastivra - Kommunestyret 09:30 Servodatviessu - Samfunnshuset
20221006 06.10.2022 Gielddastivra - Kommunestyret 09:30 Samfunnshuset
20221103 03.11.2022 Gielddastivra - Kommunestyret 09:30 Samfunnshuset
20221215 15.12.2022 Gielddastivra - Kommunestyret 09:30 Samfunnshuset
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20220620 20.06.2022 Gielddastivra - Kommunestyret 09:30 Samfunnshuset
20220519 19.05.2022 Gielddastivra - Kommunestyret 09:30 Servodatviessu - Samfunnshuset
20220407 07.04.2022 Gielddastivra - Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20220317 17.03.2022 Gielddastivra - Kommunestyret 09:30 Samfunnshuset
20220210 10.02.2022 Gielddastivra - Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20211216 16.12.2021 Gielddastivra - Kommunestyret 10:00 Samfunnshuset
20211014 14.10.2021 Gielddastivra - Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20210826 26.08.2021 Gielddastivra - Kommunestyret 10:00 Sapmiko
20210617 17.06.2021 Gielddastivra - Kommunestyret 10:30 SapmiKo
20210512 12.05.2021 Gielddastivra - Kommunestyret 10:00 Sapmiko
20210422 22.04.2021 Gielddastivra - Kommunestyret 10:00 SapmiKo
20210311 11.03.2021 Gielddastivra - Kommunestyret 10:00 SapmiKo
20210211 11.02.2021 Gielddastivra - Kommunestyret 10:00 SápmiKo
20201210 10.12.2020 Gielddastivra - Kommunestyret 10:00 Samfunnshuset
20201001 01.10.2020 Gielddastivra - Kommunestyret 09:30 Samfunnshuset
20200622 22.06.2020 Gielddastivra - Kommunestyret 10:00 Samfunnshuset
20200408 08.04.2020 Gielddastivra - Kommunestyret 10:00 Nettmøte
20200213 13.02.2020 Gielddastivra - Kommunestyret 10:00 Samfunnshuset
20191212 12.12.2019 Gielddastivra - Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20191107 07.11.2019 Gielddastivra - Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20191022 22.10.2019 Gielddastivra - Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20191003 03.10.2019 Gielddastivra - Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20190620 20.06.2019 Gielddastivra - Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20190509 09.05.2019 Gielddastivra - Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20190321 21.03.2019 Gielddastivra - Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20181210 10.12.2018 Gielddastivra - Kommunestyret 09:30 Samfunnshuset
20181019 19.10.2018 Gielddastivra - Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20181004 04.10.2018 Gielddastivra - Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20180830 30.08.2018 Gielddastivra - Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20180607 07.06.2018 Gielddastivra - Kommunestyret 09:30 Samfunnshuset
20180419 19.04.2018 Gielddastivra - Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20180201 01.02.2018 Gielddastivra - Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Svein Atle Somby Svein Atle Somby Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Jođiheaddji - Leder svein.atle.somby@karasjok.kommune.no 922 42 666
John Nystad John Nystad Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Nubbin jođiheaddji - Nestleder john.nystad@karasjok.kommune.no 920 79 730 Ikke registrert
Jan Idar Somby Jan Idar Somby Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Miellahtu - Medlem jan.idar.somby@karasjok,kommune.no 916 40 211 Ikke registrert
Kjell Magne Grønnli Kjell Magne Grønnli Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Miellahtu - Medlem kjell.magne.gronnli@karasjok.kommune.no 467 60 808 Ikke registrert
Nils Daniel Eikjok Nils Daniel Eikjok Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Miellahtu - Medlem nils.daniel.eikjok@karasjok.kommune.no 947 97 729 Ikke registrert
Berit Astrid Utsi Berit Astrid Utsi Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Miellahtu - Medlem berit.astrid.utsi@karasjok.kommune.no 922 06 512 Ikke registrert
Vivian Store Mathisen Vivian Store Mathisen Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Miellahtu - Medlem vivian.boine@karasjok.kommune.no 958 48 858 Ikke registrert
Klemet Amund Eira Klemet Amund Eira Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Miellahtu - Medlem klemet.amund.eira@karasjok.kommune.no 911 80 210
Kjell Olav Guttorm Kjell Olav Guttorm Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Miellahtu - Medlem kjell.olav.guttorm@karasjok.kommune.no 415 40 720 Ikke registrert
Torgrim Fredeng Kemi Torgrim Fredeng Kemi Høyre (H) Miellahtu - Medlem torgrim.kemi@karasjok.kommune.no 950 74 668 Ikke registrert
Mette Anti Gaup Mette Anti Gaup Johttiisámiid listu (JL) Miellahtu - Medlem mette.anti.gaup@karasjok.kommune.no 952 80 369 Ikke registrert
Anni Østby Anni Østby Karasjok Senterparti (SP) Miellahtu - Medlem anni.ostby@karasjok.kommune.no 977 34 972 Ikke registrert
Per John Aslaksen Anti Per John Aslaksen Anti Karasjok Senterparti (SP) Miellahtu - Medlem per.john.aslaksen.anti@karasjok.kommune.no 955 15 880 Ikke registrert
Dag Nedrejord Dag Nedrejord Karasjok Senterparti (SP) Miellahtu - Medlem dag.nedrejord@karasjok.kommune.no 907 76 512 Ikke registrert
Kirsten Inger Anti Kirsten Inger Anti Karasjok Senterparti (SP) Miellahtu - Medlem kirsten,inger.anti@karasjok.kommune.no 995 66 722 Ikke registrert
Gunn Anita Skoglund Sara Gunn Anita Skoglund Sara Karasjok Senterparti (SP) Miellahtu - Medlem gunn.anita.sara@karasjok.kommune.no 952 28 213
Kenneth Eliassen Kenneth Eliassen Karasjok Senterparti (SP) Miellahtu - Medlem kenneth.eliassen@karasjok.kommune.no 928 82 255 Ikke registrert
Magnar Aslaksen Magnar Aslaksen Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Miellahtu - Medlem magnar.aslaksen@karasjok.kommune.no 958 30 407 Ikke registrert
Jovna Ailo Anti Jovna Ailo Anti Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Miellahtu - Medlem jovna.ailo.anti@karasjok.kommune.no 994 40 248 Ikke registrert
Eldbjørg Mathisen Eldbjørg Mathisen Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Várrelahtu - Varamedlem eldbjørg.mathisen@karasjok.kommune.no 416 45 488 Ikke registrert
Renate Aspeli Simonsen Renate Aspeli Simonsen Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Várrelahtu - Varamedlem renate.aspeli.simonsen@karasjok.kommune.no 934 00 052 Ikke registrert
Anders Kleppe Anders Kleppe Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Várrelahtu - Varamedlem anders.kleppe@karasjok.kommune.no 408 50 653 Ikke registrert
Berit Anni Grenserud Somby Berit Anni Grenserud Somby Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Várrelahtu - Varamedlem berit.anni.grenserud.somby@karasjok.kommune.no 995 66 727
Ole Isak Strømeng Ole Isak Strømeng Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Várrelahtu - Varamedlem ole.isak.stromeng@karasjok.kommune.no 951 42 053 Ikke registrert
John Tor Gaup John Tor Gaup Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Várrelahtu - Varamedlem john.tor.gaup@karasjok.kommune.no 959 25 433 Ikke registrert
Karin Adele Sæther Karin Adele Sæther Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Várrelahtu - Varamedlem karinadeles@gmail.com 911 96 036 Ikke registrert
Tia Emilie Galmaja Farvelund Tia Emilie Galmaja Farvelund Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Várrelahtu - Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Morten Simonsen Utsi Jan Morten Simonsen Utsi Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Várrelahtu - Varamedlem jan.morten.simonsen.utsi@karasjok.kommune.no 917 69 030 Ikke registrert
Anna Ravna Gaup Anna Ravna Gaup Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Várrelahtu - Varamedlem anna.ravna.gaup@ksrasjok.kommune.no 418 55 018 Ikke registrert
Torger M Somby-Sandvik Torger M Somby-Sandvik Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Várrelahtu - Varamedlem torger.m.somby.sandvik@karasjok.kommune.no 414 11 301 Ikke registrert
Laila Somby Sandvik Laila Somby Sandvik Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Várrelahtu - Varamedlem laila.somby.sandvik@karasjok.kommune.no 908 18 903 Ikke registrert
Klemet Ingolf Kildedam Klemet Ingolf Kildedam Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Várrelahtu - Varamedlem klemet.ingolf.kildedam@karasjok.kommune.no 416 63 401 Ikke registrert
Johan Samuel Nedrejord Johan Samuel Nedrejord Høyre (H) Várrelahtu - Varamedlem johan.samuel.nedrejord@karasjok.kommune.no 401 87 863 Ikke registrert
Svein Tore Vågå Kåven Svein Tore Vågå Kåven Høyre (H) Várrelahtu - Varamedlem svein.tore.kaaven@karasjok.kommune.no 941 99 277 Ikke registrert
Are Nedrejord Are Nedrejord Høyre (H) Várrelahtu - Varamedlem are.nedrejord@karasjok.kommune.no 911 49 562 Ikke registrert
Håkon Bysheim Håkon Bysheim Høyre (H) Várrelahtu - Varamedlem haakon.bysheim@karasjok.kommune.no 932 05 054 Ikke registrert
Anders Somby jr Anders Somby jr Johttiisámiid listu (JL) Várrelahtu - Varamedlem anders.somby@karasjok.kommune.no 454 14 594 Ikke registrert
Máret Laila Anti Máret Laila Anti Johttiisámiid listu (JL) Várrelahtu - Varamedlem maret.laila.anti@karasjok.kommune.no 930 28 106 Ikke registrert
Niillas Jovnna Anti Niillas Jovnna Anti Johttiisámiid listu (JL) Várrelahtu - Varamedlem niillas.jovnna.anti@karasjok.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Leif Anders Somby Leif Anders Somby Johttiisámiid listu (JL) Várrelahtu - Varamedlem leif.anders.somby@karasjok.kommune.no 908 57 554 Ikke registrert
Lars Persen Gaup Lars Persen Gaup Karasjok Senterparti (SP) Várrelahtu - Varamedlem lars.persen.gaup@karasjok.kommune.no 986 68 640 Ikke registrert
Berit Dagny Johnsen Berit Dagny Johnsen Karasjok Senterparti (SP) Várrelahtu - Varamedlem berit.dagny.johnsen@karasjok.kommune.no 943 07 999 Ikke registrert
Hege Anita Joks Hege Anita Joks Karasjok Senterparti (SP) Várrelahtu - Varamedlem hege.joks@karasjok.kommune.no 976 82 731 Ikke registrert
Nils Torfinn Balto Nils Torfinn Balto Karasjok Senterparti (SP) Várrelahtu - Varamedlem nils.torfinn.balto@karasjok.kommune.no 936 21 752 Ikke registrert
Roald Andreas Iŋga Roald Andreas Iŋga Karasjok Senterparti (SP) Várrelahtu - Varamedlem roalasan@gmail.com 979 69 374 Ikke registrert
Roald Isaksen Roald Isaksen Karasjok Senterparti (SP) Várrelahtu - Varamedlem roald.isaksen@karasjok.kommune.no 484 42 249 Ikke registrert
Joachim Utsi Olsen Joachim Utsi Olsen Karasjok Senterparti (SP) Várrelahtu - Varamedlem Ikke registrert 454 18 212 Ikke registrert
Bjarne Rikardsen Bjarne Rikardsen Karasjok Senterparti (SP) Várrelahtu - Varamedlem INGEN EPOSTADRESSE 906 02 321 Ikke registrert
Johan Mathis Gaup Johan Mathis Gaup Karasjok Senterparti (SP) Várrelahtu - Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Linda Anette Turi Krokmo Linda Anette Turi Krokmo Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Várrelahtu - Varamedlem linda.anette.turi.krokmo@karasjok.kommune.no 948 97 752 Ikke registrert
Berit Kirsten Sara Berit Kirsten Sara Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Várrelahtu - Varamedlem berit.kirsten.sara@karasjok.kommune.no 481 18 771 Ikke registrert
Riitta Marjatta Rasmus Riitta Marjatta Rasmus Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Várrelahtu - Varamedlem riitta.marjatta.rasmus@karasjok.kommune.no 951 75 916 Ikke registrert
Kai Helge Aslaksen Kai Helge Aslaksen Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Várrelahtu - Varamedlem kai.helge.aslaksen@karasjok.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Elena Javo Elena Javo Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Várrelahtu - Varamedlem elena.javo@karasjok.kommune.no 994 36 622 Ikke registrert