eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200407 07.04.2020 Utmarksutvalg 09:00 Rådhuset
20200331 31.03.2020 Utmarksutvalg 10:00 Rådhuset Formannskapssalen
20200303 03.03.2020 Utmarksutvalg 09:00 Rådhuset Formannskapsalen
20200204 04.02.2020 Utmarksutvalg 08:30 Rådhuset Møterom 2
20190815 15.08.2019 Utmarksutvalg 12:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190710 10.07.2019 Utmarksutvalg 09:00 Råduset Formannskapssalen
20190403 03.04.2019 Utmarksutvalg 12:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190322 22.03.2019 Utmarksutvalg 12:00 Rådhuset Formannskapssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Berit Alette Utsi Eira Berit Alette Utsi Eira Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lars Persen Gaup Lars Persen Gaup Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Klemet Ingolf Kildedam Klemet Ingolf Kildedam Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Nils Jovnna Eira Nils Jovnna Eira Johttiisámiid listu (JL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Marie Vars Kemi Berit Marie Vars Kemi Johttiisámiid listu (JL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Helge Soleng Jan Helge Soleng Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Joachim Utsi Olsen Joachim Utsi Olsen Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Roy Johnskareng Roy Johnskareng Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Nils Jovnna Eira Nils Jovnna Eira Johttiisámiid listu (JL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Alf Wiliam Berg Alf Wiliam Berg Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Idar Somby Jan Idar Somby Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Nils Daniel Eikjok Nils Daniel Eikjok Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eli Julianne Dalseng Eli Julianne Dalseng Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kirsten Inger Anti Kirsten Inger Anti Karasjok Senterparti (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Magnar Aslaksen Magnar Aslaksen Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.2