eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191113 13.11.2019 Hovedutvalg for helse og omsorg 12:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190906 06.09.2019 Hovedutvalg for helse og omsorg 12:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190626 26.06.2019 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190520 20.05.2019 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:50 Rådhuset Formannskapssalen
20190313 13.03.2019 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190220 20.02.2019 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
20181017 17.10.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannsakpassalen
20180822 22.08.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180514 14.05.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180509 09.05.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180411 11.04.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180221 21.02.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Ragnhild Varsi Dahl Ragnhild Varsi Dahl Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Anni Grenserud Somby Berit Anni Grenserud Somby Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Supatra Kotisen Henriksen Supatra Kotisen Henriksen Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sissel Gaup Sissel Gaup Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Terje Nedrejord Jan Terje Nedrejord Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Laila Steffensen Laila Steffensen Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ian Alexander Øvregård Ian Alexander Øvregård Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anna Ragnhild Balto Anna Ragnhild Balto Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Roald Isaksen Roald Isaksen Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Klemet Ingolf Kildedam Klemet Ingolf Kildedam Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Are Nedrejord Are Nedrejord Høyre (H) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Astrid Utsi Berit Astrid Utsi Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kirsten Inger Anti Kirsten Inger Anti Karasjok Senterparti (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kenneth Eliassen Kenneth Eliassen Karasjok Senterparti (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.2