eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20190620 20.06.2019 Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20190509 09.05.2019 Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20190321 21.03.2019 Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20181210 10.12.2018 Kommunestyret 09:30 Samfunnshuset
20181004 04.10.2018 Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20180830 30.08.2018 Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20180607 07.06.2018 Kommunestyret 09:30 Samfunnshuset
20180419 19.04.2018 Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20180201 01.02.2018 Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Svein Atle Somby Svein Atle Somby Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Leder svein.atle.somby@karasjok.kommune.no 922 42 666
John Nystad John Nystad Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Vivian Boine Vivian Boine Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjell Magne Grønnli Kjell Magne Grønnli Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Frøydis Andersen Lindseth Frøydis Andersen Lindseth Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Knut Johnsen Knut Johnsen Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Astrid Utsi Berit Astrid Utsi Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Egil Høgden Jan Egil Høgden Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Juhan Danel Gaup Juhan Danel Gaup Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mari Johnsen Mari Johnsen Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ragnhild Varsi Dahl Ragnhild Varsi Dahl Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Klemet Amund Eira Klemet Amund Eira Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
May Helen Schanche May Helen Schanche Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Anni Grenserud Somby Berit Anni Grenserud Somby Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Piera Mosebakken Piera Mosebakken Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Alette Utsi Eira Berit Alette Utsi Eira Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hans Ingvald Hansen Hans Ingvald Hansen Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anders Kleppe Anders Kleppe Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Toril Eriksen Balto Anne Toril Eriksen Balto Karasjok Senterparti (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Amund Peder Teigmo Amund Peder Teigmo Karasjok Senterparti (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hege Anita Joks Hege Anita Joks Karasjok Senterparti (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anni Østby Anni Østby Karasjok Senterparti (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Geir Ole Fredeng Geir Ole Fredeng Karasjok Senterparti (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gunn Anita Skoglund Sara Gunn Anita Skoglund Sara Karasjok Senterparti (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lars Persen Gaup Lars Persen Gaup Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Nils Torfinn Balto Nils Torfinn Balto Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Supatra Kotisen Henriksen Supatra Kotisen Henriksen Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anders Nils Utsi Anders Nils Utsi Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lemet Ailu Boine Lemet Ailu Boine Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Nils Rolf Johnsen Nils Rolf Johnsen Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gudrun Balto Gudrun Balto Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arne Kristian Balto Arne Kristian Balto Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Per Henrik Guttorm Per Henrik Guttorm Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Dagny Johnsen Berit Dagny Johnsen Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sissel Gaup Sissel Gaup Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Magnar Aslaksen Magnar Aslaksen Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Idar Somby Jan Idar Somby Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
John Magnus Nergård John Magnus Nergård Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Siv Anita Aslaksen Siv Anita Aslaksen Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ragnhild Kildedam Maurstad Ragnhild Kildedam Maurstad Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Margrethe Anti Margrethe Anti Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anna Ravna Gaup Anna Ravna Gaup Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Asta Mitkija Balto Asta Mitkija Balto Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gudrun Eliisa Eriksen Lindi Gudrun Eliisa Eriksen Lindi Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Laila Katrine Holmestrand Laila Katrine Holmestrand Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne-Marit Eira Anti Anne-Marit Eira Anti Kristlig Folkeparti (KRF) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ann Solveig Nystad Ann Solveig Nystad Kristlig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Runar Balto Runar Balto Kristlig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Leif Petter Grønmo Leif Petter Grønmo Kristlig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mette Anti Gaup Mette Anti Gaup Johttiisámiid listu (JL) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anders Somby jr Anders Somby jr Johttiisámiid listu (JL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kirsten Gunnhild Annie Appfjell Kirsten Gunnhild Annie Appfjell Johttiisámiid listu (JL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Per John Aslaksen Anti Per John Aslaksen Anti Johttiisámiid listu (JL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Louise Næss Gaup Anne Louise Næss Gaup Johttiisámiid listu (JL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torgrim Fredeng Kemi Torgrim Fredeng Kemi Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Johan Samuel Nedrejord Johan Samuel Nedrejord Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Håkon Bysheim Håkon Bysheim Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lemet Ande Utsi Lemet Ande Utsi Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anders Isak Nedrejord Anders Isak Nedrejord Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.2