eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20190520 20.05.2019 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:50 Rådhuset Formannskapssalen
20190313 13.03.2019 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190220 20.02.2019 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
20181017 17.10.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannsakpassalen
20180822 22.08.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180514 14.05.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180509 09.05.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180411 11.04.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180221 21.02.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
May Helen Schanche May Helen Schanche Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Amund Peder Teigmo Amund Peder Teigmo Karasjok Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Knut Johnsen Knut Johnsen Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Supatra Kotisen Henriksen Supatra Kotisen Henriksen Karasjok Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Asta Mitkija Balto Asta Mitkija Balto Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Louise Næss Gaup Anne Louise Næss Gaup Johttiidsámiid listu (JL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Frøydis S. Johnsen Berit Frøydis S. Johnsen Kristlig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anders Kleppe Anders Kleppe Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjarne Tapio Bjarne Tapio Høyre (H) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Astrid Utsi Berit Astrid Utsi Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sissel Gaup Sissel Gaup Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hege Anita Joks Hege Anita Joks Karasjok Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Nils Torfinn Balto Nils Torfinn Balto Karasjok Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.2