eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20190521 21.05.2019 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190411 11.04.2019 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 12:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190312 12.03.2019 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190219 19.02.2019 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20181106 06.11.2018 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180911 11.09.2018 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Møterom 2
20180828 28.08.2018 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180626 26.06.2018 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180619 19.06.2018 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180612 12.06.2018 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180508 08.05.2018 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180424 24.04.2018 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Sentrumbygg møterom 2. etasje
20180220 20.02.2018 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Anni Østby Anni Østby Karasjok Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lemet Ailu Boine Lemet Ailu Boine Karasjok Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Dagny Johnsen Berit Dagny Johnsen Karasjok Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anna Ravna Gaup Anna Ravna Gaup Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Laila Katrine Holmestrand Laila Katrine Holmestrand Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Runar Balto Runar Balto Kristlig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kirsten Gunnhild Annie Appfjell Kirsten Gunnhild Annie Appfjell Johttiidsámiid listu (JL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Karl Teigen Karl Teigen Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Charlotte Iselin Mathiesen Charlotte Iselin Mathiesen Karasjok Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Helene Moeng Saari Anne Helene Moeng Saari Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjarne Rikardsen Bjarne Rikardsen Karasjok Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Juhan Danel Gaup Juhan Danel Gaup Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mette Anti Gaup Mette Anti Gaup Johttiidsámiid listu (JL) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Klemet Amund Eira Klemet Amund Eira Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.2