eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200903 03.09.2020 Kommunestyret 09:00 Bakteharji idrettshall
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200618 18.06.2020 Kommunestyret 09:00 LES-bygget
20200514 14.05.2020 Kommunestyret 09:00 Elektronisk møte
20200421 21.04.2020 Kommunestyret 09:00 Elektronisk møte
20191219 19.12.2019 Kommunestyret 09:00 LES-bygget
20191031 31.10.2019 Kommunestyret 09:00 LES-bygget
20190627 27.06.2019 Kommunestyret 09:00 Máze skole
20190328 28.03.2019 Kommunestyret 09:00 LES-bygget
20181213 13.12.2018 Kommunestyret 08:00 LES-bygget LES-salen
20181018 18.10.2018 Kommunestyret 10:00 LES-bygget LES-salen
20180614 14.06.2018 Kommunestyret 09:30 Máze skole - gymsalen
20171214 14.12.2017 Kommunestyret 09:00 LES-bygget LES-salen
20171012 12.10.2017 Kommunestyret 09:00 LES-bygget
20170615 15.06.2017 Kommunestyret 09:30 Máze skole
20170323 23.03.2017 Kommunestyret 09:00 LES-bygget
20161215 15.12.2016 Kommunestyret 09:00 LES-bygget
20161006 06.10.2016 Kommunestyret 09:00 LES bygget
20160616 16.06.2016 Kommunestyret 09:30 Máze skole Gymsalen
20160310 10.03.2016 Kommunestyret 09:00 Les-salen
20151217 17.12.2015 Kommunestyret 08:00 LES-bygget
20151029 29.10.2015 Kommunestyret 08:00 LES-salen
20150611 11.06.2015 Kommunestyret 09:00 Maze skole Gymsalen
20141215 15.12.2014 Kommunestyret 09:00 LES-bygg
20141002 02.10.2014 Kommunestyret 09:00 LES-bygget
20140623 23.06.2014 Kommunestyret 09:30 Maze skole Gymsalen
20140320 20.03.2014 Kommunestyret 09:00 LES-bygget
20131216 16.12.2013 Kommunestyret 09:00 Les-bygget
20131017 17.10.2013 Kommunestyret 09:00 Les-bygg Les-bygg
20130618 18.06.2013 Kommunestyret 10:00 Maze skole Gymsal
20130321 21.03.2013 Kommunestyret 09:00 Les-bygget
20121210 10.12.2012 Kommunestyret 09:00 LES-bygg
20121003 03.10.2012 Kommunestyret 09:00 Les-bygg
20120606 06.06.2012 Kommunestyret 09:30 Maze skole Gymsalen
20120426 26.04.2012 Kommunestyret 09:00 LES-bygg LES-salen
20120321 21.03.2012 Kommunestyret 09:00
20111221 21.12.2011 Kommunestyret 09:00 LES-bygget
20111027 27.10.2011 Kommunestyret 09:00 LES-bygget LES-salen
20110616 16.06.2011 Kommunestyret 09:30 Máze skole Gymsalen
20110330 30.03.2011 Kommunestyret 09:00 LES-bygget
20101216 16.12.2010 Kommunestyret 09:00 Bakteharji kafe
20101007 07.10.2010 Kommunestyret 09:00 Les-bygg
20100618 18.06.2010 Kommunestyret 10:00 Maze
20100325 25.03.2010 Kommunestyret 09:00 LES-bygg
20091217 17.12.2009 Kommunestyret 09:00 LES-bygg
20091008 08.10.2009 Kommunestyret 09:00 Les-bygg
20090604 04.06.2009 Kommunestyret 09:00 Máze skole Gymsalen
20090326 26.03.2009 Kommunestyret 09:00 LES-bygget
20081218 18.12.2008 Kommunestyret 09:00 LES-bygget
20081009 09.10.2008 Kommunestyret 09:00 LES-bygget Les-salen
20080626 26.06.2008 Kommunestyret 09:30 Maze skole Gymsalen
20080605 05.06.2008 Kommunestyret 09:00 Les-bygget
20080327 27.03.2008 Kommunestyret 09:00 Les-bygget
20071213 13.12.2007 Kommunestyret 09:00 Les-bygget
20071018 18.10.2007 Kommunestyret 09:00 Les-bygget
20070607 07.06.2007 Kommunestyret 10:00 Maze gymsal
20070322 22.03.2007 Kommunestyret 09:00 Les-bygg
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Isak Ole J. Hætta Isak Ole J. Hætta Kautokeino Venstre (V) Nestleder varaordforer@kautokeino.kommune.no 952 26 142
Johan Anders J. Kemi Johan Anders J. Kemi Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Medlem jakemi88@hotmail.com 951 29 775 Ikke registrert
Lars Heikki Saari Lars Heikki Saari Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Varamedlem lhe-sa@online.no 928 28 632 Ikke registrert
Anton Leier Dahl Anton Leier Dahl Kautokeino Venstre (V) Varamedlem anton-d@online.no 911 07 897
Nils Mathis O. Hætta Nils Mathis O. Hætta Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Varamedlem nimmaha@start.no 911 39 002 911 39 002
Nikken Turi Nikken Turi Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Varamedlem nikken.turi@kautokeino.kommune.no 414 10 241 Ikke registrert
Robert Hætta Robert Hætta Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Varamedlem r-heatta@hotmail.com 951 08 835 Ikke registrert
Odd Arne Hætta Odd Arne Hætta Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Varamedlem odd-arne-h@hotmail.com 905 99 645
Nils Henrik P. Sara Nils Henrik P. Sara Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Varamedlem nilshsara@hotmail.com 977 57 032
Ol Johan Gaup Ol Johan Gaup Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Varamedlem oljohangaup@gmail.com 977 34 966
Anders Nils Johnsen Gaup Anders Nils Johnsen Gaup Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Varamedlem Ikke registrert 411 65 037 Ikke registrert
Berit Anne Oskal Kemi Berit Anne Oskal Kemi Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Varamedlem berit.anne.kemi@gmail.com 952 49 693 934 50 276
Johan Aslak N. Logje Johan Aslak N. Logje Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Varamedlem johanalogje@gmail.com 920 90 531
Berit Anne Sara Triumf Berit Anne Sara Triumf Kautokeino Venstre (V) Medlem bastriumf@gmail.com 913 85 470
Lasse Ante Utsi Lasse Ante Utsi Kautokeino Senterpartiet (SP) Varamedlem lasseante@gmail.om 413 57 177 Ikke registrert
Elena Skum Elena Skum Kautokeino Senterpartiet (SP) Varamedlem elena_skum@hotmail.com 977 73 797 Ikke registrert
Ellen Sara M. Pulk Ellen Sara M. Pulk Kautokeino Senterpartiet (SP) Varamedlem esara91@hotmail.com 901 34 192 Ikke registrert
Jon Evald Hætta Jon Evald Hætta Kautokeino Senterpartiet (SP) Varamedlem jon.evald@gmail.com 917 25 117 Ikke registrert
Inger Marit Bongo Inger Marit Bongo Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ingerbongo@gmail.com 915 30 655
Sara Ellen Anne Eira Sara Ellen Anne Eira Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem sara.ellen.anne.eira@samisk.vgs.no 900 61 766 Ikke registrert
Isak Mathis Buljo Isak Mathis Buljo Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem isakmathis@hotmail.no 415 55 416
Odd Mikael A. Hætta Odd Mikael A. Hætta Kautokeino Venstre (V) Varamedlem oddmikael@hotmail.com 944 38 151 Ikke registrert
Gunn Elisabeth Kristensen Gunn Elisabeth Kristensen Kautokeino Venstre (V) Varamedlem gunnelisabeth@mac.com 480 40 997
Svein Solheim Svein Solheim Kautokeino Høyre (H) Varamedlem svein.solheim@kautokeino.kommune.no 958 20 298 Ikke registrert
Ellen J. Sara Eira Ellen J. Sara Eira Sámeálbmot Listu (SÁL) Varamedlem ejs.eira@kautokeino.kommune.no 928 90 517
Ellen Inga O. Hætta Ellen Inga O. Hætta Kautokeino Høyre (H) Varamedlem eih@samisk.vgs.no 901 02 055
Inga Biret Marja I. Triumf Inga Biret Marja I. Triumf Kautokeino Senterpartiet (SP) Varamedlem ibmtriumf@gmail.com 958 21 818
Klemet Utsi Klemet Utsi Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem k-utsi@hotmail.com 909 33 806
Johan Anders N. Somby Johan Anders N. Somby Sámeálbmot Listu (SÁL) Varamedlem viddas@online.no 477 58 671
Elle Mari Dunfjell Oskal Elle Mari Dunfjell Oskal Sámeálbmot Listu (SÁL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Maren Benedicte Nystad Storslett Maren Benedicte Nystad Storslett Sámeálbmot Listu (SÁL) Varamedlem marenstorslett@gmail.com 971 22 760 Ikke registrert
Berit Kristine Eira Bjørn Utsi Berit Kristine Eira Bjørn Utsi Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Varamedlem bkutsi@hotmail.com 932 83 374 Ikke registrert
Vegard Olsen Vegard Olsen Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Varamedlem luftfoto.kautokeino@gmail.com 920 17 470
Inga Berit Sara A. Sara Inga Berit Sara A. Sara Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 482 99 659 Ikke registrert
Anders J. Bals Anders J. Bals Kautokeino Høyre (H) Medlem 916 46 076
Klemet Erland Hætta Klemet Erland Hætta Sámeálbmot Listu (SÁL) Medlem keh1973@hotmail.com 918 71 744
Klemet K. Klemetsen Klemet K. Klemetsen Kautokeino Senterpartiet (SP) Varamedlem klemklem@online.no 994 68 200
Hans Ole N. Eira Hans Ole N. Eira Kautokeino Senterpartiet (SP) Medlem hansoeira@gmail.com 918 61 471
Anders S. Buljo Anders S. Buljo Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Medlem as_buljo@yahoo.no 901 02 503 Ikke registrert
Hans Isak Olsen Hans Isak Olsen Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Leder hans.isak.olsen@kautokeino.kommune.no 480 55 887
Mikkel Ailo Gaup Mikkel Ailo Gaup Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Medlem mag62@hotmail.no 900 26 212
Berit Marie P. E. Eira Berit Marie P. E. Eira Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Medlem beritmarieeira@yahoo.no 913 28 626
May-Torill Hætta Siri May-Torill Hætta Siri Kautokeino Senterpartiet (SP) Medlem may-torill.siri@kautokeino.kommune.no 911 39 021 Ikke registrert
Johan Vasara Johan Vasara Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Medlem jovsara@gmail.com 930 99 520
June Brita Eira June Brita Eira Sámeálbmot Listu (SÁL) Medlem junebrita@gmail.com 414 69 715 Ikke registrert
Jan Ole Klemet Hermansen Jan Ole Klemet Hermansen Kautokeino Senterpartiet (SP) Medlem jokh@9525.no 932 71 222 Ikke registrert
Isak Mathis O. Hætta Isak Mathis O. Hætta Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Medlem isak.haetta@kautokeino.kommune.no 414 33 464
Henrik A. Sara Henrik A. Sara Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Medlem henriksar@gmail.com 957 91 353
Ole Klemet Anders Hætta Ole Klemet Anders Hætta Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Medlem olekah@online.no 909 16 808
Lise Singer Lise Singer Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Medlem l-singer@hotmail.com 918 44 114 Ikke registrert
Kirsten Ellen A. Siri Kirsten Ellen A. Siri Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Medlem resiri63@gmail.com 974 98 999
Versjon:5.2.2