eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20190627 27.06.2019 Suohkanstivra 09:30 Máze skuvla
20190328 28.03.2019 Suohkanstivra 09:00 Loankogiella
20181213 13.12.2018 Suohkanstivra 09:00 Loaŋkogiella Loaŋkogiella
20181018 18.10.2018 Suohkanstivra 09:00 Loaŋkogiella
20180614 14.06.2018 Suohkanstivra 09:30 Máze skuvla
20171214 14.12.2017 Suohkanstivra 09:00 Loaŋkogielas
20171012 12.10.2017 Suohkanstivra 09:00 Loaŋkogiella
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Per Nils Tuomas Saari Per Nils Tuomas Saari Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem per-nils@live.no Ikke registrert 908 39 939
Hans Isak Olsen Hans Isak Olsen Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Medlem hisako@frisurf.no 480 55 887
Anders S. Buljo Anders S. Buljo Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Nestleder anders.buljo@kautokeino.kommune.no 901 02 503 Ikke registrert
Berit Marie P. E. Eira Berit Marie P. E. Eira Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Varamedlem beritmarieeira@yahoo.no 913 28 626
Isak Mathis Buljo Isak Mathis Buljo Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Medlem isakmathis@hotmail.no 415 55 416
Anton Leier Dahl Anton Leier Dahl Kautokeino Venstre (V) Medlem anton-d@online.no 911 07 897
Inger Marit Bongo Inger Marit Bongo Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Medlem ingerbongo@gmail.com 915 30 655
Ellen Anete Hætta Ellen Anete Hætta Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Medlem ellen.a.h@hotmail.com Ikke registrert 995 49 977
Berit Anne Sara Triumf Berit Anne Sara Triumf Kautokeino Venstre (V) Varamedlem bastriumf@hotmail.com 913 85 470
Klemet Erland Hætta Klemet Erland Hætta () Medlem keh1973@hotmail.com 918 71 744 918 71 744
Isak Mathis O. Hætta Isak Mathis O. Hætta Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Medlem isak.haetta@kautokeino.kommune.no 414 33 464
Lise Singer Lise Singer Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Klemet K. Klemetsen Klemet K. Klemetsen Kautokeino Venstre (V) Varamedlem klemklem@online.no 488 87 620
Nils Henry Henriksen Nils Henry Henriksen Kautokeino Høyre (H) Varamedlem nilshenriksen@hotmail.com 414 33 466
Ellen J. Sara Eira Ellen J. Sara Eira () Medlem ejs.eira@kautokeino.kommune.no 928 90 517
Nils Henrik P. Sara Nils Henrik P. Sara Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Varamedlem nilshsara@hotmail.com 977 57 032
Hans Ole N. Eira Hans Ole N. Eira Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Medlem hansoeira@gmail.com 918 61 471
Berit Anne Oskal Kemi Berit Anne Oskal Kemi Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Varamedlem berit.anne.kemi@gmail.com 952 49 693 934 50 276
Johan Anders N. Somby Johan Anders N. Somby () Varamedlem viddas@online.no 477 58 671
Gunn Elisabeth Kristensen Gunn Elisabeth Kristensen Kautokeino Venstre (V) Varamedlem gunnelisabeth@mac.com 480 40 997
Nils Johan A. Gaup Nils Johan A. Gaup Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem nilsjohangaup@yahoo.no 944 98 882
Mikkel Isak J. Eira Mikkel Isak J. Eira Kautokeino Høyre (H) Medlem mikkelisakeira@hotmail.com 456 60 003
Johan Vasara Johan Vasara Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Leder johan.vasara@kautokeino.kommune.no 930 99 520
Ol Johan Gaup Ol Johan Gaup Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Medlem oljohangaup@gmail.com 977 34 966
Ole Klemet Anders Hætta Ole Klemet Anders Hætta Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Varamedlem olekah@online.no 909 16 808
Mikkel Ailo Gaup Mikkel Ailo Gaup Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Medlem mag62@hotmail.no 900 26 212
Marit Karlsen Marit Karlsen Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Medlem maritkarlsen@hotmail.com 950 38 941
Henrik A. Sara Henrik A. Sara Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Medlem henriksar@gmail.com 957 91 353
Inga Maybritt Bongo Inga Maybritt Bongo Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Medlem inga.mayb@gmail.com 986 01 228
Vegard Olsen Vegard Olsen Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Varamedlem luftfoto.kautokeino@gmail.com 920 17 470
Klemet Utsi Klemet Utsi Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem k-utsi@hotmail.com 909 33 806
Versjon:5.2.2