eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20201022 22.10.2020 Suohkanstivra 09:00 Loaŋkogiella
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200903 03.09.2020 Suohkanstivra 09:00 Loankogielas
20200618 18.06.2020 Suohkanstivra 09:00 Loaŋkogiella
20200514 14.05.2020 Suohkanstivra 09:00 Elektruvnnalaš čoahkkin
20200421 21.04.2020 Suohkanstivra 09:00 Elektruvnnalaš čoahkkin
20191219 19.12.2019 Suohkanstivra 09:00 Loankogiella
20191031 31.10.2019 Suohkanstivra 08:00 Loaŋkogiella
20190627 27.06.2019 Suohkanstivra 09:30 Máze skuvla
20190328 28.03.2019 Suohkanstivra 09:00 Loankogiella
20181213 13.12.2018 Suohkanstivra 09:00 Loaŋkogiella Loaŋkogiella
20181018 18.10.2018 Suohkanstivra 09:00 Loaŋkogiella
20180614 14.06.2018 Suohkanstivra 09:30 Máze skuvla
20171214 14.12.2017 Suohkanstivra 09:00 Loaŋkogielas
20171012 12.10.2017 Suohkanstivra 09:00 Loaŋkogiella
20170615 15.06.2017 Suohkanstivra 09:30 Máze skuvla
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Anders S. Buljo Anders S. Buljo Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Medlem as_buljo@yahoo.no 901 02 503 Ikke registrert
Johan Anders J. Kemi Johan Anders J. Kemi Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Medlem jakemi88@hotmail.com 951 29 775 Ikke registrert
Jan Ole Klemet Hermansen Jan Ole Klemet Hermansen Kautokeino Senterpartiet (SP) Medlem jokh@9525.no 932 71 222 Ikke registrert
Mikkel Ailo Gaup Mikkel Ailo Gaup Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Medlem mag62@hotmail.no 900 26 212
Klemet K. Klemetsen Klemet K. Klemetsen Kautokeino Senterpartiet (SP) Varamedlem klemklem@online.no 994 68 200
Vegard Olsen Vegard Olsen Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Varamedlem luftfoto.kautokeino@gmail.com 920 17 470
Nils Mathis O. Hætta Nils Mathis O. Hætta Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Varamedlem nimmaha@start.no 911 39 002 911 39 002
Lars Heikki Saari Lars Heikki Saari Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Varamedlem lhe-sa@online.no 928 28 632 Ikke registrert
Robert Hætta Robert Hætta Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Varamedlem r-heatta@hotmail.com 951 08 835 Ikke registrert
Odd Arne Hætta Odd Arne Hætta Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Varamedlem odd-arne-h@hotmail.com 905 99 645
Berit Kristine Eira Bjørn Utsi Berit Kristine Eira Bjørn Utsi Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Varamedlem bkutsi@hotmail.com 932 83 374 Ikke registrert
Ol Johan Gaup Ol Johan Gaup Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Varamedlem oljohangaup@gmail.com 977 34 966
Aslak Mahtis A. Turi Aslak Mahtis A. Turi Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Varamedlem aslakmturi@hotmail.com 416 45 474 Ikke registrert
Jon Evald Hætta Jon Evald Hætta Kautokeino Senterpartiet (SP) Varamedlem jon.evald@gmail.com 917 25 117 Ikke registrert
Inger Marit Bongo Inger Marit Bongo Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ingerbongo@gmail.com 915 30 655
Klemet Utsi Klemet Utsi Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem k-utsi@hotmail.com 909 33 806
Roy Arild Rasmussen Roy Arild Rasmussen Kautokeino Venstre (V) Varamedlem rarasm@hotmail.com 952 82 389 Ikke registrert
Ellen Inga O. Hætta Ellen Inga O. Hætta Kautokeino Høyre (H) Varamedlem eih@samisk.vgs.no 901 02 055
Svein Solheim Svein Solheim Kautokeino Høyre (H) Varamedlem svein.solheim@kautokeino.kommune.no 958 20 298 Ikke registrert
Anton Leier Dahl Anton Leier Dahl Kautokeino Venstre (V) Varamedlem anton-d@online.no 911 07 897
Hans Isak Olsen Hans Isak Olsen Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Leder hans.isak.olsen@kautokeino.kommune.no 480 55 887
Isak Mathis O. Hætta Isak Mathis O. Hætta Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Medlem isak.haetta@kautokeino.kommune.no 414 33 464
Lise Singer Lise Singer Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Medlem l-singer@hotmail.com 918 44 114 Ikke registrert
Ole Klemet Anders Hætta Ole Klemet Anders Hætta Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Medlem olekah@online.no 909 16 808
May-Torill Hætta Siri May-Torill Hætta Siri Kautokeino Senterpartiet (SP) Medlem may-torill.siri@kautokeino.kommune.no 911 39 021 Ikke registrert
Klemet Erland Hætta Klemet Erland Hætta Sámeálbmot Listu (SÁL) Medlem keh1973@hotmail.com 918 71 744
June Brita Eira June Brita Eira Sámeálbmot Listu (SÁL) Medlem junebrita@gmail.com 414 69 715 Ikke registrert
Isak Ole J. Hætta Isak Ole J. Hætta Kautokeino Venstre (V) Nestleder varaordforer@kautokeino.kommune.no 952 26 142
Berit Anne Sara Triumf Berit Anne Sara Triumf Kautokeino Venstre (V) Medlem bastriumf@gmail.com 913 85 470
Kirsten Ellen A. Siri Kirsten Ellen A. Siri Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Medlem resiri63@gmail.com 974 98 999
Henrik A. Sara Henrik A. Sara Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Medlem henriksar@gmail.com 957 91 353
Berit Marie P. E. Eira Berit Marie P. E. Eira Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Medlem beritmarieeira@yahoo.no 913 28 626
Hans Ole N. Eira Hans Ole N. Eira Kautokeino Senterpartiet (SP) Medlem hansoeira@gmail.com 918 61 471
Johan Vasara Johan Vasara Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Medlem jovsara@gmail.com 930 99 520
Anders J. Bals Anders J. Bals Kautokeino Høyre (H) Medlem 916 46 076
Nikken Turi Nikken Turi Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Varamedlem nikken.turi@kautokeino.kommune.no 414 10 241 Ikke registrert
Nils Henrik P. Sara Nils Henrik P. Sara Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Varamedlem nilshsara@hotmail.com 977 57 032
Anders Nils Johnsen Gaup Anders Nils Johnsen Gaup Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Varamedlem Ikke registrert 411 65 037 Ikke registrert
Berit Anne Oskal Kemi Berit Anne Oskal Kemi Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Varamedlem berit.anne.kemi@gmail.com 952 49 693 934 50 276
Johan Aslak N. Logje Johan Aslak N. Logje Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Varamedlem johanalogje@gmail.com 920 90 531
Lasse Ante Utsi Lasse Ante Utsi Kautokeino Senterpartiet (SP) Varamedlem lasseante@gmail.om 413 57 177 Ikke registrert
Elena Skum Elena Skum Kautokeino Senterpartiet (SP) Varamedlem elena_skum@hotmail.com 977 73 797 Ikke registrert
Ellen Sara M. Pulk Ellen Sara M. Pulk Kautokeino Senterpartiet (SP) Varamedlem esara91@hotmail.com 901 34 192 Ikke registrert
Sara Ellen Anne Eira Sara Ellen Anne Eira Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem sara.ellen.anne.eira@samisk.vgs.no 900 61 766 Ikke registrert
Johan Anders N. Somby Johan Anders N. Somby Sámeálbmot Listu (SÁL) Varamedlem viddas@online.no 477 58 671
Maren Benedicte Nystad Storslett Maren Benedicte Nystad Storslett Sámeálbmot Listu (SÁL) Varamedlem marenstorslett@gmail.com 971 22 760 Ikke registrert
Inga Berit Sara A. Sara Inga Berit Sara A. Sara Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 482 99 659 Ikke registrert
Isak Mathis Buljo Isak Mathis Buljo Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem isakmathis@hotmail.no 415 55 416
Ellen J. Sara Eira Ellen J. Sara Eira Sámeálbmot Listu (SÁL) Varamedlem ejs.eira@kautokeino.kommune.no 928 90 517
Elle Mari Dunfjell Oskal Elle Mari Dunfjell Oskal Sámeálbmot Listu (SÁL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Odd Mikael A. Hætta Odd Mikael A. Hætta Kautokeino Venstre (V) Varamedlem oddmikael@hotmail.com 944 38 151 Ikke registrert
Gunn Elisabeth Kristensen Gunn Elisabeth Kristensen Kautokeino Venstre (V) Varamedlem gunnelisabeth@mac.com 480 40 997
Inga Biret Marja I. Triumf Inga Biret Marja I. Triumf Kautokeino Senterpartiet (SP) Varamedlem ibmtriumf@gmail.com 958 21 818
Versjon:5.2.2