eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191031 31.10.2019 Suohkanstivra 08:00 Loaŋkogiella
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20190627 27.06.2019 Suohkanstivra 09:30 Máze skuvla
20190328 28.03.2019 Suohkanstivra 09:00 Loankogiella
20181213 13.12.2018 Suohkanstivra 09:00 Loaŋkogiella Loaŋkogiella
20181018 18.10.2018 Suohkanstivra 09:00 Loaŋkogiella
20180614 14.06.2018 Suohkanstivra 09:30 Máze skuvla
20171214 14.12.2017 Suohkanstivra 09:00 Loaŋkogielas
20171012 12.10.2017 Suohkanstivra 09:00 Loaŋkogiella
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Johan Vasara Johan Vasara Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Leder johan.vasara@kautokeino.kommune.no 930 99 520
Inger Marit Bongo Inger Marit Bongo Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Medlem ingerbongo@gmail.com 915 30 655
Marit Karlsen Marit Karlsen Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Medlem maritkarlsen@hotmail.com 950 38 941
Mikkel Ailo Gaup Mikkel Ailo Gaup Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Medlem mag62@hotmail.no 900 26 212
Isak Mathis Buljo Isak Mathis Buljo Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Medlem isakmathis@hotmail.no 415 55 416
Anders S. Buljo Anders S. Buljo Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Nestleder anders.buljo@kautokeino.kommune.no 901 02 503 Ikke registrert
Hans Ole N. Eira Hans Ole N. Eira Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Medlem hansoeira@gmail.com 918 61 471
Ol Johan Gaup Ol Johan Gaup Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Medlem oljohangaup@gmail.com 977 34 966
Henrik A. Sara Henrik A. Sara Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Medlem henriksar@gmail.com 957 91 353
Inga Maybritt Bongo Inga Maybritt Bongo Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Medlem inga.mayb@gmail.com 986 01 228
Klemet Erland Hætta Klemet Erland Hætta () Medlem keh1973@hotmail.com 918 71 744 918 71 744
Ellen J. Sara Eira Ellen J. Sara Eira () Medlem ejs.eira@kautokeino.kommune.no 928 90 517
Anton Leier Dahl Anton Leier Dahl Kautokeino Venstre (V) Medlem anton-d@online.no 911 07 897
Mikkel Isak J. Eira Mikkel Isak J. Eira Kautokeino Høyre (H) Medlem mikkelisakeira@hotmail.com 456 60 003
Berit Marie P. E. Eira Berit Marie P. E. Eira Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Varamedlem beritmarieeira@yahoo.no 913 28 626
Berit Anne Sara Triumf Berit Anne Sara Triumf Kautokeino Venstre (V) Varamedlem bastriumf@hotmail.com 913 85 470
Nils Henry Henriksen Nils Henry Henriksen Kautokeino Høyre (H) Varamedlem nilshenriksen@hotmail.com 414 33 466
Hans Isak Olsen Hans Isak Olsen Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Medlem hisako@frisurf.no 480 55 887
Isak Mathis O. Hætta Isak Mathis O. Hætta Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Medlem isak.haetta@kautokeino.kommune.no 414 33 464
Ellen Anete Hætta Ellen Anete Hætta Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Medlem ellen.a.h@hotmail.com Ikke registrert 995 49 977
Lise Singer Lise Singer Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ole Klemet Anders Hætta Ole Klemet Anders Hætta Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Varamedlem olekah@online.no 909 16 808
Nils Henrik P. Sara Nils Henrik P. Sara Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Varamedlem nilshsara@hotmail.com 977 57 032
Nils Johan A. Gaup Nils Johan A. Gaup Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem nilsjohangaup@yahoo.no 944 98 882
Johan Anders N. Somby Johan Anders N. Somby () Varamedlem viddas@online.no 477 58 671
Klemet K. Klemetsen Klemet K. Klemetsen Kautokeino Venstre (V) Varamedlem klemklem@online.no 488 87 620
Vegard Olsen Vegard Olsen Guovdageainnu Daloniid Listu (GDL) Varamedlem luftfoto.kautokeino@gmail.com 920 17 470
Berit Anne Oskal Kemi Berit Anne Oskal Kemi Johtttuisápmelaččaid listu (JSL) Varamedlem berit.anne.kemi@gmail.com 952 49 693 934 50 276
Gunn Elisabeth Kristensen Gunn Elisabeth Kristensen Kautokeino Venstre (V) Varamedlem gunnelisabeth@mac.com 480 40 997
Per Nils Tuomas Saari Per Nils Tuomas Saari Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem per-nils@live.no Ikke registrert 908 39 939
Klemet Utsi Klemet Utsi Kautokeino Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem k-utsi@hotmail.com 909 33 806
Versjon:5.2.2