eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20210603 03.06.2021 Næringsfondstyre 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20201124 24.11.2020 Næringsfondstyre 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20200917 17.09.2020 Næringsfondstyre 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20200528 28.05.2020 Næringsfondstyre 09:00 Nettmøte
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Berit A. Utsi Berit A. Utsi Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Svein Tore Vågå Kåven Svein Tore Vågå Kåven Høyre (H) Varamedlem svein.tore.kaaven@karasjok.kommune.no 941 99 277 Ikke registrert
Janna Balto Janna Balto Næringslivsrepresentant (NÆRING) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Karen Berit Sara Nedrejord Karen Berit Sara Nedrejord Næringslivsrepresentant (NÆRING) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Svein Atle Somby Svein Atle Somby Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Leder svein.atle.somby@karasjok.kommune.no 922 42 666
John Nystad John Nystad Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Nestleder john.nystad@karasjok.kommune.no 920 79 730 Ikke registrert
Lilija Skljarova Hansen Lilija Skljarova Hansen Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Medlem lilija.skljarova.hansen@karasjok.kommune.no 488 87 670 Ikke registrert
Per John Aslaksen Anti Per John Aslaksen Anti Karasjok Senterparti (SP) Medlem per.john.aslaksen.anti@karasjok.kommune.no 955 15 880 Ikke registrert
Jovna Ailo Anti Jovna Ailo Anti Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Medlem jovna.ailo.anti@karasjok.kommune.no 994 40 248 Ikke registrert
Pål Even Thomassen Pål Even Thomassen Næringslivsrepresentant (NÆRING) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Magnar Aslaksen Magnar Aslaksen Næringslivsrepresentant (NÆRING) Medlem magnar.aslaksen@karasjok.kommune.no 958 30 407 Ikke registrert
Kjell Magne Grønnli Kjell Magne Grønnli Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem kjell.magne.gronnli@karasjok.kommune.no 467 60 808 Ikke registrert
Kjell Olav Guttorm Kjell Olav Guttorm Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Varamedlem kjell.olav.guttorm@karasjok.kommune.no 415 40 720 Ikke registrert
Jan Idar Somby Jan Idar Somby Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem jan.idar.somby@karasjok,kommune.no 916 40 211 Ikke registrert
Johan Samuel Nedrejord Johan Samuel Nedrejord Høyre (H) Varamedlem johan.samuel.nedrejord@karasjok.kommune.no 401 87 863 Ikke registrert
Linda Anette Turi Krokmo Linda Anette Turi Krokmo Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Varamedlem linda.anette.turi.krokmo@karasjok.kommune.no 948 97 752 Ikke registrert
Kirsten Inger Anti Kirsten Inger Anti Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem kirsten,inger.anti@karasjok.kommune.no 995 66 722 Ikke registrert
Kai Helge Aslaksen Kai Helge Aslaksen Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Varamedlem kai.helge.aslaksen@karasjok.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Anni Østby Anni Østby Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem anni.ostby@karasjok.kommune.no 977 34 972 Ikke registrert
Versjon:5.2.2