eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20210915 15.09.2021 Valgstyre 09:00 Rådhuset Formannskapssal
20210914 14.09.2021 Valgstyre 14:00 Rådhuset Formannskapssal
20210913 13.09.2021 Valgstyre 16:00 Samfunnshuset
20210823 23.08.2021 Valgstyre 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210506 06.05.2021 Valgstyre 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210312 12.03.2021 Valgstyre 12:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210203 03.02.2021 Valgstyre 09:00 Rådhuset Møterom 2
20200124 24.01.2020 Valgstyre 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20191004 04.10.2019 Valgstyre 09:00 Rådhuset FOrmannskapssalen
20190506 06.05.2019 Valgstyre 11:00 Karasjok Rådhus Møterom 2, 2. etasje
20190328 28.03.2019 Valgstyre 12:00 Rådhuset Møterom 2
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Mette Anti Gaup Mette Anti Gaup Johttiisámiid listu (JL) Leder mette.anti.gaup@karasjok.kommune.no 952 80 369 Ikke registrert
John Nystad John Nystad Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Nestleder john.nystad@karasjok.kommune.no 920 79 730 Ikke registrert
Hans Fridtjof Nystad Hans Fridtjof Nystad Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jovna Ailo Anti Jovna Ailo Anti Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Medlem jovna.ailo.anti@karasjok.kommune.no 994 40 248 Ikke registrert
Anni Østby Anni Østby Karasjok Senterparti (SP) Medlem anni.ostby@karasjok.kommune.no 977 34 972 Ikke registrert
Svein Atle Somby Svein Atle Somby Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem svein.atle.somby@karasjok.kommune.no 922 42 666
Jan Terje Nedrejord Jan Terje Nedrejord Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem jan.terje.nedrejord@karasjok.kommune.no 941 96 400 Ikke registrert
Karen Utsi Sara Karen Utsi Sara Johttiisámiid listu (JL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anna Ravna Gaup Anna Ravna Gaup Johttiisámiid listu (JL) Varamedlem anna.ravna.gaup@ksrasjok.kommune.no 418 55 018 Ikke registrert
Klemet Amund Eira Klemet Amund Eira Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem klemet.amund.eira@karasjok.kommune.no 911 80 210
Per John Aslaksen Anti Per John Aslaksen Anti Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem per.john.aslaksen.anti@karasjok.kommune.no 955 15 880 Ikke registrert
Linda Anette Turi Krokmo Linda Anette Turi Krokmo Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem linda.anette.turi.krokmo@karasjok.kommune.no 948 97 752 Ikke registrert
Kenneth Eliassen Kenneth Eliassen Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem kenneth.eliassen@karasjok.kommune.no 928 82 255 Ikke registrert
Kirsten Inger Anti Kirsten Inger Anti Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem kirsten,inger.anti@karasjok.kommune.no 995 66 722 Ikke registrert
Versjon:5.2.2