eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20210624 24.06.2021 Reindriftsutvalg 09:00 Rådhuset Formannskapssal
20210610 10.06.2021 Reindriftsutvalg 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210511 11.05.2021 Reindriftsutvalg 10:00 Sentrumsbygget Møterom 2. etg
20200313 13.03.2020 Reindriftsutvalg 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20200205 05.02.2020 Reindriftsutvalg 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
John Tor Gaup John Tor Gaup Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Leder john.tor.gaup@karasjok.kommune.no 959 25 433 Ikke registrert
Marit Kirsten Anti Gaup Marit Kirsten Anti Gaup Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Nestleder mkag@online.no 950 29 397 Ikke registrert
Berit Inger Eira Berit Inger Eira Johttiisámiid listu (JL) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lars Persen Gaup Lars Persen Gaup Karasjok Senterparti (SP) Medlem lars.persen.gaup@karasjok.kommune.no 986 68 640 Ikke registrert
Jovna Ailo Anti Jovna Ailo Anti Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Medlem jovna.ailo.anti@karasjok.kommune.no 994 40 248 Ikke registrert
Anne Louise Næss Gaup Anne Louise Næss Gaup Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Varamedlem luvvi@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Niilas Ivvar Gaup Niilas Ivvar Gaup Johttiisámiid listu (JL) Varamedlem Ikke registrert 924 15 561 Ikke registrert
Rasmus Nils Bær Rasmus Nils Bær Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Inger Anne J. Anti Inger Anne J. Anti Johttiisámiid listu (JL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torgrim Fredeng Kemi Torgrim Fredeng Kemi Høyre (H) Varamedlem torgrim.kemi@karasjok.kommune.no 950 74 668 Ikke registrert
Berit Anita Buljo Anti Berit Anita Buljo Anti Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem berit.anita.buljo.anti@karasjok.kommune.no 992 68 423 Ikke registrert
Isak Anders Utsi Isak Anders Utsi Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Kirsten Sara Berit Kirsten Sara Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Varamedlem berit.kirsten.sara@karasjok.kommune.no 481 18 771 Ikke registrert
Kirsten Inger Anti Kirsten Inger Anti Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem kirsten,inger.anti@karasjok.kommune.no 995 66 722 Ikke registrert
Versjon:5.2.2