eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20211216 16.12.2021 Kommunestyret 10:00 Samfunnshuset
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20211014 14.10.2021 Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20210826 26.08.2021 Kommunestyret 10:00 Sapmiko
20210617 17.06.2021 Kommunestyret 10:30 SapmiKo
20210512 12.05.2021 Kommunestyret 10:00 Sapmiko
20210422 22.04.2021 Kommunestyret 10:00 SapmiKo
20210311 11.03.2021 Kommunestyret 10:00 SapmiKo
20210211 11.02.2021 Kommunestyret 10:00 SápmiKo
20201210 10.12.2020 Kommunestyret 10:00 Samfunnshuset
20201001 01.10.2020 Kommunestyret 09:30 Samfunnshuset
20200622 22.06.2020 Kommunestyret 10:00 Samfunnshuset
20200408 08.04.2020 Kommunestyret 10:00 Nettmøte
20200213 13.02.2020 Kommunestyret 10:00 Samfunnshuset
20191212 12.12.2019 Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20191107 07.11.2019 Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20191022 22.10.2019 Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20191003 03.10.2019 Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20190620 20.06.2019 Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20190509 09.05.2019 Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20190321 21.03.2019 Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20181210 10.12.2018 Kommunestyret 09:30 Samfunnshuset
20181019 19.10.2018 Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20181004 04.10.2018 Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20180830 30.08.2018 Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20180607 07.06.2018 Kommunestyret 09:30 Samfunnshuset
20180419 19.04.2018 Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
20180201 01.02.2018 Kommunestyret 09:00 Samfunnshuset
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Svein Atle Somby Svein Atle Somby Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Leder svein.atle.somby@karasjok.kommune.no 922 42 666
John Nystad John Nystad Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Nestleder john.nystad@karasjok.kommune.no 920 79 730 Ikke registrert
Lilija Skljarova Hansen Lilija Skljarova Hansen Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Medlem lilija.skljarova.hansen@karasjok.kommune.no 488 87 670 Ikke registrert
Jan Idar Somby Jan Idar Somby Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Medlem jan.idar.somby@karasjok,kommune.no 916 40 211 Ikke registrert
Kjell Magne Grønnli Kjell Magne Grønnli Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Medlem kjell.magne.gronnli@karasjok.kommune.no 467 60 808 Ikke registrert
Nils Daniel Eikjok Nils Daniel Eikjok Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Medlem nils.daniel.eikjok@karasjok.kommune.no 947 97 729 Ikke registrert
Berit Astrid Utsi Berit Astrid Utsi Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Medlem berit.astrid.utsi@karasjok.kommune.no 922 06 512 Ikke registrert
Klemet Amund Eira Klemet Amund Eira Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Medlem klemet.amund.eira@karasjok.kommune.no 911 80 210
Kjell Olav Guttorm Kjell Olav Guttorm Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Medlem kjell.olav.guttorm@karasjok.kommune.no 415 40 720 Ikke registrert
Torgrim Fredeng Kemi Torgrim Fredeng Kemi Høyre (H) Medlem torgrim.kemi@karasjok.kommune.no 950 74 668 Ikke registrert
Mette Anti Gaup Mette Anti Gaup Johttiisámiid listu (JL) Medlem mette.anti.gaup@karasjok.kommune.no 952 80 369 Ikke registrert
Anni Østby Anni Østby Karasjok Senterparti (SP) Medlem anni.ostby@karasjok.kommune.no 977 34 972 Ikke registrert
Per John Aslaksen Anti Per John Aslaksen Anti Karasjok Senterparti (SP) Medlem per.john.aslaksen.anti@karasjok.kommune.no 955 15 880 Ikke registrert
Dag Nedrejord Dag Nedrejord Karasjok Senterparti (SP) Medlem dag.nedrejord@karasjok.kommune.no 907 76 512 Ikke registrert
Kirsten Inger Anti Kirsten Inger Anti Karasjok Senterparti (SP) Medlem kirsten,inger.anti@karasjok.kommune.no 995 66 722 Ikke registrert
Gunn Anita Skoglund Sara Gunn Anita Skoglund Sara Karasjok Senterparti (SP) Medlem gunn.anita.sara@karasjok.kommune.no 952 28 213
Kenneth Eliassen Kenneth Eliassen Karasjok Senterparti (SP) Medlem kenneth.eliassen@karasjok.kommune.no 928 82 255 Ikke registrert
Magnar Aslaksen Magnar Aslaksen Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Medlem magnar.aslaksen@karasjok.kommune.no 958 30 407 Ikke registrert
Jovna Ailo Anti Jovna Ailo Anti Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Medlem jovna.ailo.anti@karasjok.kommune.no 994 40 248 Ikke registrert
Vivian Store Mathisen Vivian Store Mathisen Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem vivian.boine@karasjok.kommune.no 958 48 858 Ikke registrert
Eldbjørg Mathisen Eldbjørg Mathisen Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem eldbjørg.mathisen@karasjok.kommune.no 416 45 488 Ikke registrert
Renate Aspeli Simonsen Renate Aspeli Simonsen Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem renate.aspeli.simonsen@karasjok.kommune.no 934 00 052 Ikke registrert
Anders Kleppe Anders Kleppe Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem anders.kleppe@karasjok.kommune.no 408 50 653 Ikke registrert
Berit Anni Grenserud Somby Berit Anni Grenserud Somby Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem berit.anni.grenserud.somby@karasjok.kommune.no 995 66 727
Ole Isak Strømeng Ole Isak Strømeng Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem ole.isak.stromeng@karasjok.kommune.no 951 42 053 Ikke registrert
John Tor Gaup John Tor Gaup Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem john.tor.gaup@karasjok.kommune.no 959 25 433 Ikke registrert
Karin Adele Sæther Karin Adele Sæther Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem karinadeles@gmail.com 911 96 036 Ikke registrert
Tia Emilie Galmaja Farvelund Tia Emilie Galmaja Farvelund Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Morten Simonsen Utsi Jan Morten Simonsen Utsi Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Varamedlem jan.morten.simonsen.utsi@karasjok.kommune.no 917 69 030 Ikke registrert
Anna Ravna Gaup Anna Ravna Gaup Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Varamedlem anna.ravna.gaup@ksrasjok.kommune.no 418 55 018 Ikke registrert
Torger M Somby-Sandvik Torger M Somby-Sandvik Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Varamedlem torger.m.somby.sandvik@karasjok.kommune.no 414 11 301 Ikke registrert
Laila Somby Sandvik Laila Somby Sandvik Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Varamedlem laila.somby.sandvik@karasjok.kommune.no 908 18 903 Ikke registrert
Klemet Ingolf Kildedam Klemet Ingolf Kildedam Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Varamedlem klemet.ingolf.kildedam@karasjok.kommune.no 416 63 401 Ikke registrert
Johan Samuel Nedrejord Johan Samuel Nedrejord Høyre (H) Varamedlem johan.samuel.nedrejord@karasjok.kommune.no 401 87 863 Ikke registrert
Svein Tore Vågå Kåven Svein Tore Vågå Kåven Høyre (H) Varamedlem svein.tore.kaaven@karasjok.kommune.no 941 99 277 Ikke registrert
Are Nedrejord Are Nedrejord Høyre (H) Varamedlem are.nedrejord@karasjok.kommune.no 911 49 562 Ikke registrert
Håkon Bysheim Håkon Bysheim Høyre (H) Varamedlem haakon.bysheim@karasjok.kommune.no 932 05 054 Ikke registrert
Anders Somby jr Anders Somby jr Johttiisámiid listu (JL) Varamedlem anders.somby@karasjok.kommune.no 454 14 594 Ikke registrert
Máret Laila Anti Máret Laila Anti Johttiisámiid listu (JL) Varamedlem maret.laila.anti@karasjok.kommune.no 930 28 106 Ikke registrert
Niillas Jovnna Anti Niillas Jovnna Anti Johttiisámiid listu (JL) Varamedlem niillas.jovnna.anti@karasjok.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Leif Anders Somby Leif Anders Somby Johttiisámiid listu (JL) Varamedlem leif.anders.somby@karasjok.kommune.no 908 57 554 Ikke registrert
Lars Persen Gaup Lars Persen Gaup Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem lars.persen.gaup@karasjok.kommune.no 986 68 640 Ikke registrert
Berit Dagny Johnsen Berit Dagny Johnsen Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem berit.dagny.johnsen@karasjok.kommune.no 943 07 999 Ikke registrert
Hege Anita Joks Hege Anita Joks Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem hege.joks@karasjok.kommune.no 976 82 731 Ikke registrert
Nils Torfinn Balto Nils Torfinn Balto Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem nils.torfinn.balto@karasjok.kommune.no 936 21 752 Ikke registrert
Roald Andreas Iŋga Roald Andreas Iŋga Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem roalasan@gmail.com 979 69 374 Ikke registrert
Roald Isaksen Roald Isaksen Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem roald.isaksen@karasjok.kommune.no 484 42 249 Ikke registrert
Joachim Utsi Olsen Joachim Utsi Olsen Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert 454 18 212 Ikke registrert
Bjarne Rikardsen Bjarne Rikardsen Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem INGEN EPOSTADRESSE 906 02 321 Ikke registrert
Johan Mathis Gaup Johan Mathis Gaup Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Linda Anette Turi Krokmo Linda Anette Turi Krokmo Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Varamedlem linda.anette.turi.krokmo@karasjok.kommune.no 948 97 752 Ikke registrert
Berit Kirsten Sara Berit Kirsten Sara Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Varamedlem berit.kirsten.sara@karasjok.kommune.no 481 18 771 Ikke registrert
Riitta Marjatta Rasmus Riitta Marjatta Rasmus Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Varamedlem riitta.marjatta.rasmus@karasjok.kommune.no 951 75 916 Ikke registrert
Kai Helge Aslaksen Kai Helge Aslaksen Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Varamedlem kai.helge.aslaksen@karasjok.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Elena Javo Elena Javo Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Varamedlem elena.javo@karasjok.kommune.no 994 36 622 Ikke registrert
Versjon:5.2.2