eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20211115 15.11.2021 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20210923 23.09.2021 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210625 25.06.2021 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210518 18.05.2021 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210426 26.04.2021 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 10:00 Rådhuset Formannksapssalen
20210315 15.03.2021 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210215 15.02.2021 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210111 11.01.2021 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20201113 13.11.2020 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Sentrumsbygget Møterom i 2. etasje
20201014 14.10.2020 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20200909 09.09.2020 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20200612 12.06.2020 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20200513 13.05.2020 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Nettmøte
20200402 02.04.2020 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Nettmøte
20200219 19.02.2020 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20200109 09.01.2020 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20191111 11.11.2019 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20191014 14.10.2019 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190902 02.09.2019 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190624 24.06.2019 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190527 27.05.2019 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Sentrumsbygg Møterom 2. etasje
20190520 20.05.2019 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190408 08.04.2019 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190325 25.03.2019 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190311 11.03.2019 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190218 18.02.2019 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20181108 08.11.2018 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20181015 15.10.2018 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180820 20.08.2018 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 10:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180614 14.06.2018 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180611 11.06.2018 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180507 07.05.2018 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180416 16.04.2018 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180219 19.02.2018 Hovedutvalg for miljø, plan og samfunnsutvikling 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Kjell Magne Grønnli Kjell Magne Grønnli Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Leder kjell.magne.gronnli@karasjok.kommune.no 467 60 808 Ikke registrert
Anders Somby jr Anders Somby jr Johttiisámiid listu (JL) Nestleder anders.somby@karasjok.kommune.no 454 14 594 Ikke registrert
Anna Ravna Gaup Anna Ravna Gaup Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Medlem anna.ravna.gaup@ksrasjok.kommune.no 418 55 018 Ikke registrert
Berit Anita Buljo Anti Berit Anita Buljo Anti Karasjok Senterparti (SP) Medlem berit.anita.buljo.anti@karasjok.kommune.no 992 68 423 Ikke registrert
Bjarne Rikardsen Bjarne Rikardsen Karasjok Senterparti (SP) Medlem INGEN EPOSTADRESSE 906 02 321 Ikke registrert
Anne Jannok Eira Anne Jannok Eira Barnas representant (BARNREP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Idar Somby Jan Idar Somby Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem jan.idar.somby@karasjok,kommune.no 916 40 211 Ikke registrert
Johan Samuel Nedrejord Johan Samuel Nedrejord Høyre (H) Varamedlem johan.samuel.nedrejord@karasjok.kommune.no 401 87 863 Ikke registrert
Nils Daniel Eikjok Nils Daniel Eikjok Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem nils.daniel.eikjok@karasjok.kommune.no 947 97 729 Ikke registrert
Nina Nedrejord Nina Nedrejord Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem ninanedrejord@gmail.com 957 33 844 Ikke registrert
Klemet Ingolf Kildedam Klemet Ingolf Kildedam Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Varamedlem klemet.ingolf.kildedam@karasjok.kommune.no 416 63 401 Ikke registrert
Lars Persen Gaup Lars Persen Gaup Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem lars.persen.gaup@karasjok.kommune.no 986 68 640 Ikke registrert
Berit Dagny Johnsen Berit Dagny Johnsen Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem berit.dagny.johnsen@karasjok.kommune.no 943 07 999 Ikke registrert
Thoralf Henriksen Thoralf Henriksen Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Varamedlem thoralf.henriksen@karasjok.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Per John Aslaksen Anti Per John Aslaksen Anti Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem per.john.aslaksen.anti@karasjok.kommune.no 955 15 880 Ikke registrert
Berit Anni Grenserud Somby Berit Anni Grenserud Somby Barnas representant (BARNREP) Varamedlem berit.anni.grenserud.somby@karasjok.kommune.no 995 66 727
Versjon:5.2.2