eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20211217 17.12.2021 Formannskapet 11:00 Rådhuset Formannskapssalen
20211217 17.12.2021 Formannskapet 11:00 Rådhuset Formannskapssalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20211201 01.12.2021 Formannskapet 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20211124 24.11.2021 Formannskapet 09:00 Rådhuset Formannskapssal
20211116 16.11.2021 Formannskapet 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210930 30.09.2021 Formannskapet 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210603 03.06.2021 Formannskapet 10:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210521 21.05.2021 Formannskapet 15:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210520 20.05.2021 Formannskapet 14:00 E-post
20210408 08.04.2021 Formannskapet 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210322 22.03.2021 Formannskapet 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210305 05.03.2021 Formannskapet 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210225 25.02.2021 Formannskapet 12:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210128 28.01.2021 Formannskapet 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210121 21.01.2021 Formannskapet 14:30 Rådhuset Formannskapssalen
20201221 21.12.2020 Formannskapet 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20201124 24.11.2020 Formannskapet 11:00 Rådhuset Formannskapssalen
20201105 05.11.2020 Formannskapet 14:00 Telefonmøte
20201103 03.11.2020 Formannskapet 13:00 Rådhuset Formannskapssalen
20200917 17.09.2020 Formannskapet 10:00 Rådhuset Formannskapssalen
20200528 28.05.2020 Formannskapet 10:00 Rådhuset Formannskapsmøte
20200428 28.04.2020 Formannskapet 10:00 Nettmøte
20200420 20.04.2020 Formannskapet 10:00 Nettmøte
20200414 14.04.2020 Formannskapet 12:00 Nettmøte
20200402 02.04.2020 Formannskapet 13:00 Nettmøte
20200402 02.04.2020 Formannskapet 10:00 Rådhuset Formannskapssalen
20200203 03.02.2020 Formannskapet 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20191128 28.11.2019 Formannskapet 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20191031 31.10.2019 Formannskapet 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190919 19.09.2019 Formannskapet 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190606 06.06.2019 Formannskapet 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190425 25.04.2019 Formannskapet 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190307 07.03.2019 Formannskapet 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20181204 04.12.2018 Formannskapet 09:00 Rådhus Formannskapssalen
20181122 22.11.2018 Formannskapet 10:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180919 19.09.2018 Formannskapet 12:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180524 24.05.2018 Formannskapet 12:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180426 26.04.2018 Formannskapet 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180322 22.03.2018 Formannskapet 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180118 18.01.2018 Formannskapet 12:00 Rådhuset Formannskapssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Svein Atle Somby Svein Atle Somby Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Leder svein.atle.somby@karasjok.kommune.no 922 42 666
John Nystad John Nystad Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Nestleder john.nystad@karasjok.kommune.no 920 79 730 Ikke registrert
Lilija Skljarova Hansen Lilija Skljarova Hansen Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Medlem lilija.skljarova.hansen@karasjok.kommune.no 488 87 670 Ikke registrert
Per John Aslaksen Anti Per John Aslaksen Anti Karasjok Senterparti (SP) Medlem per.john.aslaksen.anti@karasjok.kommune.no 955 15 880 Ikke registrert
Kirsten Inger Anti Kirsten Inger Anti Karasjok Senterparti (SP) Medlem kirsten,inger.anti@karasjok.kommune.no 995 66 722 Ikke registrert
Kjell Magne Grønnli Kjell Magne Grønnli Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem kjell.magne.gronnli@karasjok.kommune.no 467 60 808 Ikke registrert
Kjell Olav Guttorm Kjell Olav Guttorm Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Varamedlem kjell.olav.guttorm@karasjok.kommune.no 415 40 720 Ikke registrert
Jan Idar Somby Jan Idar Somby Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem jan.idar.somby@karasjok,kommune.no 916 40 211 Ikke registrert
Berit Astrid Utsi Berit Astrid Utsi Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem berit.astrid.utsi@karasjok.kommune.no 922 06 512 Ikke registrert
Jovna Ailo Anti Jovna Ailo Anti Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Varamedlem jovna.ailo.anti@karasjok.kommune.no 994 40 248 Ikke registrert
Anni Østby Anni Østby Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem anni.ostby@karasjok.kommune.no 977 34 972 Ikke registrert
Magnar Aslaksen Magnar Aslaksen Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Varamedlem magnar.aslaksen@karasjok.kommune.no 958 30 407 Ikke registrert
Dag Nedrejord Dag Nedrejord Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem dag.nedrejord@karasjok.kommune.no 907 76 512 Ikke registrert
Versjon:5.2.2