eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20210916 16.09.2021 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20211021 21.10.2021 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20211118 18.11.2021 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20210624 24.06.2021 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210520 20.05.2021 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210325 25.03.2021 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210218 18.02.2021 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210114 14.01.2021 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20210114 14.01.2021 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20201113 13.11.2020 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20201022 22.10.2020 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20200908 08.09.2020 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20200512 12.05.2020 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Nettmøte
20200324 24.03.2020 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20200218 18.02.2020 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20200115 15.01.2020 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20191119 19.11.2019 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20191015 15.10.2019 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190625 25.06.2019 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190521 21.05.2019 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190411 11.04.2019 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 12:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190312 12.03.2019 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20190219 19.02.2019 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20181106 06.11.2018 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180911 11.09.2018 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Møterom 2
20180828 28.08.2018 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180626 26.06.2018 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180619 19.06.2018 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180612 12.06.2018 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180508 08.05.2018 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
20180424 24.04.2018 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Sentrumbygg møterom 2. etasje
20180220 20.02.2018 Hovedutvalg for oppvekst, utdanning, språk og kultur 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Anni Østby Anni Østby Karasjok Senterparti (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Nils Torfinn Balto Nils Torfinn Balto Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Regine Laiti Berit Regine Laiti Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Renate Aspeli Simonsen Renate Aspeli Simonsen Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
John Arne Dahl John Arne Dahl Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ingrid Andrine Skoglund Hansen Ingrid Andrine Skoglund Hansen Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torger M Somby-Sandvik Torger M Somby-Sandvik Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Linda Anette Turi Krokmo Linda Anette Turi Krokmo Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kirsten Appfjell Kirsten Appfjell Johttiisámiid listu (JL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sarah Mariell Hansen Balto Sarah Mariell Hansen Balto Karasjok Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mette Anti Gaup Mette Anti Gaup Johttiisámiid listu (JL) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjell Olav Guttorm Kjell Olav Guttorm Sámeálbmot Bellodat (SÁB) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Klemet Amund Eira Klemet Amund Eira Arbeiderpartiet/Bargiidbellodat (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jovna Ailo Anti Jovna Ailo Anti Kárášjot Lista/Karasjok Liste (KL) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.2